Katedra základov a vyučovania informatiky
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky, Univerzita Komenského

Aktuality

• prvý ročník Česko-Slovenskej študentskej vedeckej konferencie v didaktike informatiky
    [02.04.2013]
    Pozývame vás na prvý ročník Česko-Slovenskej študentskej vedeckej konferencie v didaktike informatiky.
    Česko-Slovenská študentská vedecká konferencia v didaktike informatiky je príležitosťou pre študentov bakalárskeho, magisterského a doktorandského štúdia prezentovať vlastné vedecké a odborné práce z oblasti vyučovania informatiky. Cieľom prác má byť skvalitnenie vyučovania informatiky alebo informatickej výchovy, prípadne iných predmetov (na MŠ, ZŠ, SŠ) prostredníctvom použitia moderných digitálnych technológií.
    Bude sa konať 23.- 24. mája 2013 na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave.
    Viac informácií...
  • Spustenie novej webstránky
    [20.02.2012]
    Pripravili sme novú stránku Katedry základov a vyučovania informatiky. Veríme, že bude dostatočne prehľadná a že na nej nájdete všetky informácie, ktoré hľadáte. Zároveň sa ospravedľňujeme, ze niektoré časti sú stále v procese vytvárania (verzia v angličtine, časť o štúdiu, ...).
Späť na úvodnú stránku